Оплата и доставка Акции Контакты Вопросы и ответы Гарантії Новости

Kaspersky Internet Security для Android

Ваше мобільний пристрій так само вразливе для онлайн-загроз, як і ваш комп'ютер. Тому, коли ви переходите по посиланнях або спілкуєтеся в мережі за допомогою мобільного пристрою, вам також потрібна надійний захист.

Наше рішення блокує шкідливе ПЗ і небезпечні посилання, фільтрує небажані дзвінки та SMS і захищає ваші особисті дані від сторонніх очей. У разі втрати пристрою, ви зможете знайти його, віддалено заблокувати і очистити пам'ять.

 • Розширення захисту від шкідливого ПО
 • Миттєва реакція на нові загрози
 • Блокування небезпечних додатків і сайтів *
 • Пошук пристрою в разі втрати або крадіжки
 • Захист від шахрайства в інтернеті *
 • Віддалене управління через портал My Kaspersky
 • Управління через смарт-годинник Android Wear
 • Чи не впливає на час роботи батареї

  Чи не для продажу і активації за межами України, Республіки Білорусь та Республіки Молдови.

  Доставка ключа з інструкцією відразу після оплати. Ключ продукту обміну та поверненню НЕ підлягає!

Детали

Тип лицензии Базовая
Платформа Android
Количество клиентских лицензий 1
Язык интерфейса Русский, Украинский, Английский, Мультиязычный
Срок действия 12 месяцев
Тип поставки Електронна ліцензія

Системные требования

Смартфони і планшети Android
 • Android 4.1,  8.0
 • Мінімальна роздільна здатність екрану: 320 x 480
  Загальні вимоги
  • Інтернет-з'єднання для активації продукту, доступ до оновлень і доступу до деяких функцій

   В даний час функціонал продукту на деяких пристроях може бути обмежений. Детальніше на https://support.kaspersky.ru/10216.

развернуть

Описание

Розширена захист від шкідливого ПО

Ваше мобільний пристрій так само вразливе для онлайн-загроз, як і ваш комп'ютер. Kaspersky Internet Security для Android допоможе вам захистити свій телефон і планшет Android від шкідливого ПО, троянів і інших інтернет-загроз, які не сповільнюючи вашу цифрову життя.


МИТТЄВА РЕАКЦІЯ НА НОВІ ЗАГРОЗИ

Нові загрози виникають постійно. Kaspersky Internet Security для Android використовує хмарні методи, що дозволяють забезпечити захист від новітніх загроз в режимі реального часу *.
Захист від фішингу

Kaspersky Internet Security для Android перевіряє всі посилання, включаючи ті, які пересилаються в текстових повідомленнях. Це дозволяє захистити вас від відвідування шахрайських веб-сайтів. *


АНТИ-ВОР

До складу рішення входить інструмент Анти-Злодій, що дозволяє вам в разі втрати або крадіжки знайти пристрій, дистанційно керувати ним, приховати від сторонніх очей особисту інформацію, а також визначити місцезнаходження загубленого пристрою. Воно залишається під захистом, навіть якщо загубиться чи потрапить до чужих рук.


ЗБЕРЕЖЕННЯ ОСОБИСТИХ ДАНИХ *

Ви можете приховати від сторонніх очей вашу конфіденційну інформацію: список контактів, відомості про вхідні та вихідні дзвінки та SMS, а також відповідні записи в журналах.


ПРОСТО В УПРАВЛІННЯ

Веб-портал My Kaspersky дозволяє вам керувати захистом в будь-якому місці, де є доступ в інтернет. Ви можете перевірити його безпеку, статус ліцензії, дізнатися про знижки та завантажити безкоштовні продукти «Лабораторії Касперського».


ПІДТРИМКА SMARTWATCH

Смарт-годинник Android Wear тепер можуть показувати повідомлення від Kaspersky Internet Security для Android, встановленого на зв'язаному з ними смартфоні або планшеті. Ви можете посилати команди віддалено, натискаючи на кнопки на екрані годин або використовуючи голосове управління.

развернуть

Отзывы

Отзывов пока нет.

Добавить отзыв

Оценка: