Тільки ліцензійні ключі для антивірусів, ігор та інших програм.

Інтернет-магазин ліцензійних програм, антивірусів та ігор

#ЗалишайсяВдома та купуй онлайн!

Обробка та відправка замовлень (цілодобово 24/7)

Консультація (у робочі дні з 09:00 до 18:00)

  • Телефон(044) 361_-83-15
  • Мобільний(097) 128_-63-75
  • Мобільний(099) 782_-55-57

Інтернет-магазин ліцензійних антивірусів та ігор


Коли ми створювали цей магазин, єдиною метою було надати покупцям хороший вибір антивірусних програм за доступною ціною. Але з часом ми зрозуміли, що не створюємо нічого нового і, звичайно, нічим не відрізняємося від маси таких же як і ми інтернет-магазинів. Тоді у нас з'явилася мета: ми вирішили створити максимально зручний для клієнта процес покупки антивіруса або іншого ПО.

В результаті нам вдалося автоматизувати покупку, оплату і доставку ключа на Ваш E-mail і телефон у вигляді SMS повідомлення. Швидкість доставки складає всього 5 хвилин, і тепер Ви можете боротися з «заразою» на своєму комп'ютері відразу ж після її виявлення.

Так, нам довелося відмовитися від постачання коробок і карток — тим краще, адже не доведеться засмічувати і без того страждаючу планету. Так, ми за екологічність!

Як підсумок можна навести статистику цього року: 70% наших нових клієнтів повертаються до нас за повторної покупкою. Отже ми на вірному напрямку розвитку, і тому будемо старатися ще більше.

Будемо розширювати асортимент, наприклад вже додані «Ігри» і розділ «Карти та Навігація». Будемо додавати види оплати, незабаром будуть платежі через термінал. Плануємо додати цифрові книги.

Будьте в безпеці, придбаваючи ліцензійні антивіруси. Приєднуйтесь до світу сучасних і яскравих ігор разом з нами.

 

І не забувайте, що Safezone — це гарантія Вашої комп'ютерної безпеки!

 

Safezone.ua

Be Safe