Тільки ліцензійні ключі для антивірусів, ігор та інших програм.

Інтернет-магазин ліцензійних програм, антивірусів та ігор

#ЗалишайсяВдома та купуй онлайн!

Обробка та відправка замовлень (цілодобово 24/7)

Консультація (у робочі дні з 09:00 до 18:00)

 • Телефон(044) 361_-83-15
 • Мобільний(097) 128_-63-75
 • Мобільний(099) 782_-55-57

ABBYY FineReader 15 Corporate Education (ESD - електронна ліцензія)

Артикул: FR15CW-FEPL-X

Доступність: є у наявності.

Ціна: 5 644,00 грн
Додати товари у кошик Придбати

Доставка та способи оплати

Електронна ліцензія — швидко, дешево і надійно!

Можлива готівкова та безготівкова оплата наступними способами:

 • Оплата через термінал або касу ПриватБанку.
 • Оплата по квитанції у банку.
 • Електронні платежі:
 • privat24 visa mastercard
Доставка за 2 хвилини!

Докладніше

ABBYY FineReader 15 Corporate Education (ESD - електронна ліцензія)

Як оформити замовлення? help

Оформлення замовлення в інтернет-магазині «Safezone.ua» не вимагає

обов'язкової реєстрації на сайті.

Вибравши бажаний продукт, натисніть кнопку «Купити». Якщо Ви бажаєте придбати більше 1 товара, натисніть кнопку «Продовжити покупки» і виберіть відповідні товари. Якщо обраних товарів Ви хочете придбати в кількості більше 1 шт., То вкажіть бажане для придбання кількість по кожному з обраних товарів.

Після цього натисніть кнопку «Оформити». На наступній сторінці, якщо Ви вже робили покупки у нас раніше, Вам буде запропоновано увійти під своїм обліковим записом за допомогою електронної адреси та пароля, зазначених Вами при першій покупці у нас. Якщо ж це Ваша перша покупка в інтернет-магазині «Safezone.ua», то Вам необхідно буде ввести мінімальні дані (E-mail, Ім'я, Прізвище, телефон) для оформлення замовлення і вибрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати із запропонованих.

Після цього натискаєте кнопку «Замовити». Замовлення буде відправлений на вказану Вами електронну адресу, в якому також буде посилання для переходу на оплату (якщо обраний спосіб оплати «Оплата по квитанції у банку (Безготівковий розрахунок)», то із замовленням прийде рахунок для оплати в банку однаково актуальний як приватним особам, так і юридичним особам (організаціям).

По всім способам оплати, крім «Оплата по квитанції у банку (Безготівковий розрахунок)» ключ висилається автоматично протягом двух хвилин! Якщо ж вибирається спосіб оплати «Оплата по квитанції у банку (Безготівковий розрахунок)» – ключ активації в такому випадку надсилається нами відразу після надходження грошей на наш рахунок.

Після першого замовлення у всіх покупців інтернет-магазину «Safezone.ua» 'являється знижка на всі наступні покупки.

Наші гарантії help

Висока кваліфікація консультантів

Ми гарантуємо, що наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Адже вони — професіонали у своїй сфері, прекрасно розбираються в продукції.

Миттєва доставка

Відправка ключів на Вашу адресу електронної пошти і телефон автоматизована. Як тільки товар буде оплачений, протягом 2-х хвилин Ви отримаєте код активації продукту.

11+ років на ринку

Safezone.ua 11 років на ринку цифрової дистрибуції, і наша клієнтська база становить 20 000 + клієнтів. Велика частина з них — постійні клієнти, що здійснюють регулярні покупки нових товарів і подовжують ліцензії за більш вигідними цінами.

Весь товар ліцензійний

Ми — офіційні партнери таких компаній, як ESET, Norton, Microsoft, Zillya!, Electronic Arts, Ubisoft, Blizzard и других. Це підтверджують угоди, нагороди і сертифікати. Тому Ви можете бути впевнені, що товар, куплений на safezone.ua, ліцензійний.

Сотні відгуків задоволених клієнтів

На головній сторінці та в картках товарів, як і на сторонніх ресурсах, — десятки і сотні позитивних відгуків, залишених клієнтами.

100% гарантія повернення грошей

Якщо Ви не зможете зробити активацію за допомогою висланого ключа або він не буде відповідати заявленим у картці товару характеристикам, ми повернемо сплачені за нього гроші або надішлемо новий.

Ми працюємо офіційно

Ми справно платимо податки в державний бюджет України. Наше офіційно зареєстрована юридична особа - ТОВ "АЙСОФТ".

Розмістіть першим відгук про цей товар

Коротка інформація

Увага! Відвантаження цієї ліцензії здійснюється після оплати, в робочий час, понеділок - п'ятниця, 9.00 - 18.00


Увага! Продукт вимагає обов'язкової активації через Інтернет або по електронній пошті

 

Тип ліцензії: базова ліцензія для Освітньої установи! ВАЖЛИВО! Надіслати нам скан копію діючої ліцензії Міністерства освіти!


Додаткова інформація

Тип ліцензії Базова
Платформа Windows (ПК)
Кількість клієнтських ліцензій 1
Мова інтерфейсу Багатомовна
Термін дії Безстрокова
Тип постачання Електронна ліцензія

Опис товару

Завдяки внутрішнім розробкам ABBYY в галузі штучного інтелекту і сучасних методів машинного навчання, новий ABBYY FineReader 15 перетворився на багатофункційний редактор для виконання будь-яких завдань з PDF і паперовими документами. Програма дає змогу офісним працівникам працювати з PDF і сканами так само просто і зручно, як зі звичними для всіх текстовими документами — незалежно від джерела, розміру та способу створення файлу.

Ви можете редагувати будь-які PDF-документи — від виправлення помилки до зміни змісту цілого абзацу та сторінки, переміщати текстові блоки, додавати рядки або параграфи, змінювати форматування тексту і структуру документа, автоматизувати повторювані завдання та порівнювати документи в різних форматах.

Переваги

Зручність роботи з документами
Оцифрування, пошук, редагування, захист документів, обмін файлами та спільна робота над ними — все доступно в єдиному інтерфейсі програми.

Максимум можливостей PDF-файлів
З легкістю редагуйте будь-які PDF-документи незалежно від їхнього обсягу та джерела: виправляйте цілі речення, абзаци, фрагменти тексту, змінюйте зміст і структуру документа.

Оцифрування документообігу
За допомогою OCR-технологій з елементами штучного інтелекту перетворюйте паперові документи на електронні, щоб простіше виконувати щоденні завдання працівників і бізнесу.

Зменшення витрат, пов'язаних з IT
Одноразовий платіж і прогресивні знижки дадуть змогу вашій організації отримати найбільшу вигоду від використання програми.

Стандартизація ПЗ в компанії
Універсальна програма для роботи з PDF підійде для виконання завдань офісних працівників у всій організації, що дасть учасникам різних бізнес-процесів ефективніше взаємодіяти один з одним.

Просте керування ліцензіями
Автоматичне розгортання програмного забезпечення і просте керування ліцензіями зменшить навантаження на IT-фахівців.

Ключові можливості:

 • Відкриття й перегляд PDF-документів
 • Робота з PDF-документами
 • Спільна робота та узгодження
 • Захист і підпис PDF-документів
 • Розпізнавання й конвертування документів
 • Створення PDF- документів
 • Порівняння документів різного формату*
 • Автоматизація завдань з оцифрування й конвертації*

*Доступно тільки в редакції ABBYY FineReader 15 Corporate.

 

Ліцензування для організацій
ABBYY FineReader 15 підтримує кілька типів ліцензування, що дає змогу різним організаціям вибрати оптимальний варіант залежно від обсягів і особливостей передбачуваного використання програми та специфіки ІТ-інфраструктури. Вирішуйте безліч завдань у роботі з документами за допомогою однієї універсальної програми. Це допоможе скоротити витрати на закупівлю й підтримку ПЗ і навчання персоналу.