Тільки ліцензійні ключі для антивірусів, ігор та інших програм.

Інтернет-магазин ліцензійних програм, антивірусів та ігор

#ЗалишайсяВдома та купуй онлайн!

Обробка та відправка замовлень (цілодобово 24/7)

Консультація (у робочі дні з 09:00 до 18:00)

  • Телефон(044) 361_-83-15
  • Мобільний(097) 128_-63-75
  • Мобільний(099) 782_-55-57

Windows 11 Професійна

Артикул: Windows_11_Pro

Доступність: є у наявності.

Ціна: 6 633,00 грн
Додати товари у кошик Придбати

Доставка та способи оплати

Електронна ліцензія — швидко, дешево і надійно!

Можлива готівкова та безготівкова оплата наступними способами:

  • Оплата через термінал або касу ПриватБанку.
  • Оплата по квитанції у банку.
  • Електронні платежі:
  • privat24 visa mastercard
Доставка за 2 хвилини!

Докладніше

Windows 11 Професійна

Як оформити замовлення? help

Оформлення замовлення в інтернет-магазині «Safezone.ua» не вимагає

обов'язкової реєстрації на сайті.

Вибравши бажаний продукт, натисніть кнопку «Купити». Якщо Ви бажаєте придбати більше 1 товара, натисніть кнопку «Продовжити покупки» і виберіть відповідні товари. Якщо обраних товарів Ви хочете придбати в кількості більше 1 шт., То вкажіть бажане для придбання кількість по кожному з обраних товарів.

Після цього натисніть кнопку «Оформити». На наступній сторінці, якщо Ви вже робили покупки у нас раніше, Вам буде запропоновано увійти під своїм обліковим записом за допомогою електронної адреси та пароля, зазначених Вами при першій покупці у нас. Якщо ж це Ваша перша покупка в інтернет-магазині «Safezone.ua», то Вам необхідно буде ввести мінімальні дані (E-mail, Ім'я, Прізвище, телефон) для оформлення замовлення і вибрати найбільш зручний для Вас спосіб оплати із запропонованих.

Після цього натискаєте кнопку «Замовити». Замовлення буде відправлений на вказану Вами електронну адресу, в якому також буде посилання для переходу на оплату (якщо обраний спосіб оплати «Оплата по квитанції у банку (Безготівковий розрахунок)», то із замовленням прийде рахунок для оплати в банку однаково актуальний як приватним особам, так і юридичним особам (організаціям).

По всім способам оплати, крім «Оплата по квитанції у банку (Безготівковий розрахунок)» ключ висилається автоматично протягом двух хвилин! Якщо ж вибирається спосіб оплати «Оплата по квитанції у банку (Безготівковий розрахунок)» – ключ активації в такому випадку надсилається нами відразу після надходження грошей на наш рахунок.

Після першого замовлення у всіх покупців інтернет-магазину «Safezone.ua» 'являється знижка на всі наступні покупки.

Наші гарантії help

Висока кваліфікація консультантів

Ми гарантуємо, що наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Адже вони — професіонали у своїй сфері, прекрасно розбираються в продукції.

Миттєва доставка

Відправка ключів на Вашу адресу електронної пошти і телефон автоматизована. Як тільки товар буде оплачений, протягом 2-х хвилин Ви отримаєте код активації продукту.

11+ років на ринку

Safezone.ua 11 років на ринку цифрової дистрибуції, і наша клієнтська база становить 20 000 + клієнтів. Велика частина з них — постійні клієнти, що здійснюють регулярні покупки нових товарів і подовжують ліцензії за більш вигідними цінами.

Весь товар ліцензійний

Ми — офіційні партнери таких компаній, як ESET, Norton, Microsoft, Zillya!, Electronic Arts, Ubisoft, Blizzard и других. Це підтверджують угоди, нагороди і сертифікати. Тому Ви можете бути впевнені, що товар, куплений на safezone.ua, ліцензійний.

Сотні відгуків задоволених клієнтів

На головній сторінці та в картках товарів, як і на сторонніх ресурсах, — десятки і сотні позитивних відгуків, залишених клієнтами.

100% гарантія повернення грошей

Якщо Ви не зможете зробити активацію за допомогою висланого ключа або він не буде відповідати заявленим у картці товару характеристикам, ми повернемо сплачені за нього гроші або надішлемо новий.

Ми працюємо офіційно

Ми справно платимо податки в державний бюджет України. Наше офіційно зареєстрована юридична особа - ТОВ "АЙСОФТ".

Розмістіть першим відгук про цей товар

Коротка інформація

Нові можливості Windows 11, які зроблять вас ближче до ваших улюблених людей і речей.

Windows 11 має всі можливості і безпекою Windows 10 поряд з переробленим і оновленим зовнішнім виглядом. Вона також включає в себе нові інструменти, звуки і додатки. Кожна деталь ретельно продумана. Все це разом дозволить вам по-новому поглянути на свій ПК.

 

Особливості електронних ключів (ESD):

Електронний ключ (ESD) є електронним аналогом коробкового продукту і супроводжується такою ж ліцензійною угодою з кінцевим користувачем
Можливість перенесення на інший комп'ютер
Постійна (безстрокова) ліцензія
Ніяких обмежень по придбанні
Простота: 1 ключ = 1 ліцензія

 

Згідно ліцензійної угоди з кінцевим користувачем, підтвердженням ліцензії, придбаної в якості електронного ключа (ESD), є:

Ключ продукту
Документ, що підтверджує факт придбання

 

Windows 11 Професійна - це новітній великий випуск операційної системи Microsoft, яка прийшла на зміну Windows 10. ОС має абсолютно новий спрощений, але модернізований інтерфейс і була розроблена для підвищення продуктивності і творчості.

 

Можливості для бізнесу

Шифрування корпоративного рівня. Хмарне управління, що дозволяє працювати з будь-якого місця. Все, що потрібно для безпечної і ефективної роботи.

 

Обмежений доступ

Пристрої Windows 11 Професійна запускають різні додатки в залежності від користувача і зберігають індивідуальні відмінні риси окремо і надійно.

 

Динамічна підготовка

Вийміть новий комп'ютер з упаковки, увімкніть його і перетворите в продуктивне корпоративне пристрій з мінімальними витратами часу і зусиль.

 

Enterprise State Roaming з Azure

Доступна для будь-якої організації c Azure AD Premium або ліцензією Enterprise Mobility + Security (EMS) служба Enterprise State Roaming забезпечує користувачам єдині можливості на всіх їх пристроях Windows і скорочує час, необхідний для настройки нового пристрою пристрою.

 

Групова політика

Керуйте комп'ютерами, обліковими записами і групами користувачів, а також легко отримуйте доступ до файлів і принтерів, після того як зв'яжете Windows 11 Професійна з сервером Windows Server.

 

Управління мобільними пристроями

Управління мобільними пристроями (MDM) забезпечує альтернативні і традиційні процеси управління ПК, тому ви можете переходити на хмарне управління в зручному для вас темпі.

 

Підтримка Active Directory

Приєднання до Домену + Групова політика ІТ-персонал може легко управляти комп'ютерами, обліковими записами і групами користувачів, політиками безпеки, а також легко отримувати доступ до файлів і принтерів після створення пари Windows 11 Pro з сервером Windows Server.

 

Підтримка Azure Active Directory

Співробітники можуть легко використовувати один обліковий запис для Windows 11, Microsoft 365 та інших служб Майкрософт, полегшуючи управління входами в систему і паролями.

Шифрування даних пристрою за допомогою BitLocker

Якщо ваш пристрій втрачено або вкрадено, BitLocker все заблокує, щоб ніхто інший не міг отримати доступ до ваших системам або даними.

 

Windows Information Protection (WIP)

Допомагає захистити корпоративні додатки і дані від ненавмисного витоку даних на пристроях, що належать організації, і особистих пристроях, які працівники приносять на робоче місце.

Додаткова інформація

Призначення Клієнтська
Кількість клієнтських ліцензій 1
Мова інтерфейсу Багатомовна
Тип постачання Електронна ліцензія