Тільки ліцензійні ключі для антивірусів, ігор та інших програм.

Інтернет-магазин ліцензійних програм, антивірусів та ігор

#ЗалишайсяВдома та купуй онлайн!

Обробка та відправка замовлень (цілодобово 24/7)

Консультація (у робочі дні з 09:00 до 18:00)

  • Телефон(044) 361_-83-15
  • Мобільний(097) 128_-63-75
  • Мобільний(099) 782_-55-57

Як вибрати антивірус? Який антивірус краще?

Не секрет, що в наш час інформація набагато важливіша за її носіїв. І якщо різні корпорації та підприємці більше опікуються запобіганням просочення інформації, домашньому користувачеві необхідна стабільна робота комп’ютерної техніки та схоронність даних. На обидві ці складові сильний вплив можуть мати віруси різних типів. Деякі з них використовують велику кількість ресурсів комп’ютера, інші просто блокують роботу, а треті здатні зашифрувати ваші документи й вимагати гроші за дешифрування або ж зовсім знищити інформацію на жорсткому диску.

kaspersky antivirus

Головне вікно Kaspersky Internet Security 2011

Мабуть, уже складно уявити домашню операційну систему без установленого антивірусу. Багато користувачів можуть починати з установлення зламаних версій платних продуктів, але в кінцевому результаті стикаються з проблемами працездатності, отримання оновлень та іншими недоліками неліцензійних програм, які в підсумку призводять до зараження комп’ютера. Потім зазвичай пробуються безкоштовні антивіруси, яких багато в мережі Інтернет та які доступні для завантаження. Але ці програми мають певні обмеження: у функціональних можливостях, гнучкості настройок, техпідтримці, можуть показувати набридливу рекламу та інше. Зрештою ви зважуєтесь придбати ліцензійний продукт, і перед вами постає питання «Який антивірус кращий? Який вибрати?»

dr web security

Сканер Dr. Web Security Space

Ціни на найкращі антивірусні програми, у числі яких продукти Лабораторії Касперського, Доктор Веб, ESET, коливаються приблизно в одному діапазоні, тому керуватися можна не сумою, яку ви готові витратити, а спектром функцій і продуктивністю антивірусу. Первісний вибір між лінійками продуктів залежить від того, чи користуєтеся ви мережею Інтернет або будь-якою локальною мережею. Якщо так, тоді рекомендується придбати комплексне рішення, яке включає в себе не тільки базовий захист від вірусів, але й брандмауер (фаєрвол): Kaspersky Internet Security 2011, Dr. Web Security Space Pro або ESET Smart Security 4. Якщо ваш комп’ютер не підключений до мережі, тоді можна вибрати Антивірус Касперського 2011, Антивірус Dr. Web Pro або ESET NOD32 Antivirus 4.

eset nod32 smart

Головне вікно ESET Smart Security 4

Кого ж вибрати з цих трьох виробників? Найбільш простий спосіб полягає у визначенні ключових відмінностей між цими антивірусами. Наприклад, якщо вам потрібна функція «батьківський контроль», тоді розглядати варто тільки Kaspersky Internet Security 2011 і Dr. Web Security Space Pro. Але широкі функціональні можливості означають збільшене навантаження на систему, тому за незатребуваності додаткових опцій ви можете зупинитися на ESET. Нижче ми надаємо зручні таблиці порівняння антивірусів, а також таблицю з коротким описом основних модулів таких програм, адже для людини, далекої від інформаційних технологій, назви компонентів вірусного захисту можуть нічого не сказати.

Антишпигун Блокує крадіжку персональних даних, різні перехоплювачі паролів, номерів кредитних карт.
E-mail сканер Перевіряє електронні листи в спеціалізованих поштових програмах (Outlook, The Bat, Thunderbird тощо)
Антиспам Зупиняє листи, які містять небажану рекламу.
Антируткіт Виявляє й видаляє замасковані шкідливі програми.
Брандмауер Блокує небажані мережні з’єднання.
Батьківський контроль Дозволяє обмежити дитині доступ до небажаних ресурсів у мережі Інтернет. Додатково можна керувати часом роботи дітей за комп’ютером, з конкретними програмами.
Веб-антивірус Перевірка інтернет-сторінок на віруси й шкідливі скрипти.
Захист від фішинга Програма блокує фальшиві шкідливі сайти, які копіюють зовнішній вигляд популярних сторінок у мережі Інтернет.
Ігровий профіль Особливий режим роботи, в якому антивірус мінімізує свій вплив на швидкодію ігор, а також не заважає різними спливаючими повідомленнями.
Гаджет робочого стола Монітор активності, який установлюється на бічну панель в операційних системах Windows Vista і Windows 7.
Евристичний аналіз Здатність знаходити нові віруси, які досі не потрапили в бази оновлень.

Для комп’ютерів, підключених до мережі:

  Kaspersky Internet Security 2011 Dr. Web Security Space Pro ESET Smart Security 4
Антишпигун + + +
E-mail сканер + + +
Антиспам + + +
Антируткіт + + +
Брандмауер + + +
Батьківський контроль + +
Веб-антивірус + + +
Захист від фішинга + + +
Ігровий профіль +
Гаджет робочого стола +
Евристичний аналіз + + +

Для комп’ютерів, не підключених до мережі:

  Антивірус Касперського 2011 Антивірус Dr. Web Pro ESET NOD32 Antivirus 4
Антишпигун + + +
E-mail сканер + + +
Антиспам
Антируткіт + + +
Брандмауер +
Батьківський контроль
Веб-антивірус + +
Захист від фішинга +
Ігровий профіль +
Гаджет робочого стола +
Евристичний аналіз + + +

Підіб’ємо підсумки. Найбільш широкофункціональними є продукти Лабораторії Касперського, які зарекомендували себе надійною роботою, гнучкими настройками та доброю техпідтримкою на офіційному форумі. Якщо ж у вас досить сильно застарілий комп’ютер, але вам потрібні широкі можливості з керування антивірусом, тоді можна придивитися до продуктів Доктор Веб. Для невимогливих користувачів підійдуть програми від компанії ESET.